24 лютого 2022 року о 4-й ранку РФ почала бомбити Україну

Форум "Скамейка" и библиотека им. Кропивницкого приглашают

Шуховская башня в день открытияУже не первый год мы, сайт "Николаевский БазарЪ" и ГО "ФОРУМ СКАМЕЙКА" участвуем в николаевских экологических чтениях. Этот год не стал исключением и мы рады сообщить, что «изюминкой» этой встречи станет знакомство горожан с уникальной коллекцией насекомых Николаевской области, на создание которой ушло 30 лет.

Ее автор - Валерий Владимирович Озерянов – николаевец, железнодорожник и просто увлеченный человек, который не планирует останавливаться на достигнутом.

Второй «изюминкой» можно считать экскурсию на Шуховскую башню, где наш «отец-основатель» Андрей Шинкаренко расскажет о проекте, строительстве и о дальнейшей судьбе этой уникальной достопримечательности нашего города.

Отдельно хочется упомянуть, что в «экочтениях» будет принимать участие Алексей Кравченко – автор статей на нашем сайте, неутомимый исследователь николаевского некрополя и Николаевской области, с докладом «Рибна справа і рибоохоронна діяльність на території Миколаївщини (короткий екскурс)».

А теперь более подробно:

12-13 листопада 2015 р.
VIII Миколаївські міські екологічні читання

Програма

12 листопада

9:00-10:00      Реєстрація учасників
10:00-10:30    Привітання Миколаївського міського голови, членів оргкомггету, почесних гостей

10:30-12:30    Інформаційно-науковий блок
                    Пленарне засідання

12:30-13:30    Перерва на каву

13:30-15:00    Дискусійний блок  
Валерий Озерянов и его выставкаКруглий стіл «Управління водними ресурсами як ефективна складова раціонального використання екосистеми» за участі представників органів місцевого самоврядування Миколаєва, підприємств, організацій

15:00-15:30    Перерва на каву

15:30-17:00    Творчий блок
Зустріч з колекціонером-збирачем комах В. В. Озеряновим. Презентація виставки «Дивовижний світ комах Миколаївщини»

17.00-19.00    Громадський блок
Зустріч на Відкритому майданчику «Новий Миколаїв» на тему «Миколаїв - місто на воді: який потенціал міста приховано за цими словами». Скайп-спілкування з м. Кам'янець-Подільський Хмельницької обл., Сілламяе (Естонія)

13 листопада

9:30-10:00    Ранкова кава та неформальне спілкування
10:00-11:00  Урочисте    нагородження    переможців    міської    вікторини   для учнів загальноосвітніх шкіл міста «Водні ресурси Миколаївщини»

11:00-15:00  Екскурсія на очисні спорудження миколаївського водопроводу та до пам'ятки історії і культури місцевого значення «Шухівська вежа» (за попереднім записом). Ведучий екскурсії на Шухівській вежі - А. Шинкаренко (Форум «Скамейка»)

15:00-16:00    Відвідання Міського центру екологічної інформації та культури бібліотеки-філіалу № 2 ЦБС для дорослих м. Миколаєва (пр. Леніна, 9). Підведення підсумків Читань

Чекаємо на вас за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська. 143-А, Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького

Николаевские "экочтения"

"Городянин року"-2017

"Николаевский БазарЪ" в спецномінації "Літопис Миколаєва" Горожанин года

Нове у фотогалереї


Ігор Гаврилов вийшов із колу живих. Ми втратили близького друга, а Миколаїв - найкращого історика та генеолога. В історії міста не було таких людей і, мабуть, не буде.
Спасибо за многолетнюю Дружбу, Игорь... Усі статті Ігоря на нашому сайті

Николаевский БазарЪ на twitter