24 февраля 2022 года Российская Федерация в 4 часа утра начала бомбить Украину

"Осенняя прогулка" в музее.Телеграмм канал (часто обновляется) https://t.me/rf200_now/79 сайт https://200rf.com

База пленных и убитых: https://russoldat.info/

Телефоны +380894201860, +380894201861, +380894201862

23 вересня 2010 року в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї була презентована виставка «Осіння прогулянка», створена старшим науковим співробітником відділу природи Веденеєвою Ганною Костянтинівною.

У відкритті виставки взяли участь гості музею: представники управління культури, лісового господарства та вихованці 4 класу ЗОШ №13, учні Шостківської школи, члени клубу ветеранів праці будинку вчителя.

Виставка знайомить з 60-ма видами грибів, що зустрічаються в Миколаївській області. Поряд з грибами представлені їх сусіди – птахи, ссавці, рослини, і ми, люди.

Присутні отримали цікаву інформацію про основний склад та властивості і особливості їстівних, умовно їстівних, отруйних, трутовиків і червонокнижних грибів. Діти із задоволенням грали у гру «Збираємо гриби», всі учасники відкриття виставки отримали роздруковані інструкції з правилами збору, переробки, транспортування грибів та надання першої медичної допомоги при грибних отруєннях.
Виставка триватиме до середини грудня 2010 року.

Форумчане на экскурсии

Мне экскурсия очень понравилась, ведь Анна Константиновна рассказывала не только о грибах, но о животных, растениях, птицах... Первый раз узнала, что рядом с музеем живет птичка малиновка... Очень захотелось в лес... Спасибо!

"Горожанин года"-2017

"Николаевский БазарЪ" в спецноминации "Летопись Николаева" Горожанин года

Новое в фотогалерее


Игорь Гаврилов вышел из круга живых. Мы потеряли близкого Друга, а Николаев - лучшего Историка и генеолога. Таких в истории города не было и, вероятно, не будет.
Спасибо за многолетнюю Дружбу, Игорь... Все статьи Игоря на нашем сайте

"СТАРЫЙ НИКОЛАЕВ"

Календарь на 2022 год!
В магазине "Нольга" на улице Б. Морская, 65 (угол ул. Соборной)!

Календарь 2022

Николаевский БазарЪ на twitter