24 лютого 2022 року о 4-й ранку РФ почала бомбити Україну

"Осенняя прогулка" в музее.

23 вересня 2010 року в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї була презентована виставка «Осіння прогулянка», створена старшим науковим співробітником відділу природи Веденеєвою Ганною Костянтинівною.

У відкритті виставки взяли участь гості музею: представники управління культури, лісового господарства та вихованці 4 класу ЗОШ №13, учні Шостківської школи, члени клубу ветеранів праці будинку вчителя.

Виставка знайомить з 60-ма видами грибів, що зустрічаються в Миколаївській області. Поряд з грибами представлені їх сусіди – птахи, ссавці, рослини, і ми, люди.

Присутні отримали цікаву інформацію про основний склад та властивості і особливості їстівних, умовно їстівних, отруйних, трутовиків і червонокнижних грибів. Діти із задоволенням грали у гру «Збираємо гриби», всі учасники відкриття виставки отримали роздруковані інструкції з правилами збору, переробки, транспортування грибів та надання першої медичної допомоги при грибних отруєннях.
Виставка триватиме до середини грудня 2010 року.

Форумчане на экскурсии

Мне экскурсия очень понравилась, ведь Анна Константиновна рассказывала не только о грибах, но о животных, растениях, птицах... Первый раз узнала, что рядом с музеем живет птичка малиновка... Очень захотелось в лес... Спасибо!

"Городянин року"-2017

"Николаевский БазарЪ" в спецномінації "Літопис Миколаєва" Горожанин года

Нове у фотогалереї


Ігор Гаврилов вийшов із колу живих. Ми втратили близького друга, а Миколаїв - найкращого історика та генеолога. В історії міста не було таких людей і, мабуть, не буде.
Спасибо за многолетнюю Дружбу, Игорь... Усі статті Ігоря на нашому сайті

"СТАРИЙ МИКОЛАЇВ"

Календар на 2022 рік!
У магазині "Нольга" на вул. В. Морська, 65 (ріг вул. Соборної)!

Календарь 2022

Николаевский БазарЪ на twitter