24 лютого 2022 року о 4-й ранку РФ почала бомбити Україну

Запрошення до участі в VIII Миколаївських міських екологічних читаннях

VIII Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків»Шановні друзі! Запрошуємо Вас до участі в в VIII Миколаївських міських екологічних читаннях, які відбудуться 12-13 листопада 2015 року в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького м. Миколаєва (вул. Потьомкінська, 143-а).

Тема читань: «Водні ресурси Миколаєва як потенціал розвитку міста»

Основні виконавці та партнери:

• Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації
• Управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
• Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва
• Міський центр екологічної інформації та культури бібліотеки-філіалу № 2 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва
• Чорноморський державний університет ім. Петра Могили
• Миколаївський обласний краєзнавчий музей
• Миколаївська міська станція юних натуралістів
• Експертно-громадська рада виконкому Миколаївської міської ради
• Громадська рада з екологічної безпеки та благоустрою при Миколаївському міському голові
• Миколаївський міський благодійний фонд МЕТА «Від спільного бачення - до спільних дій»
• Миколаївська громадська організація «ФОРУМ «СКАМЕЙКА» тощо.

До участі у заході запрошуються представники державних природоохоронних органів, установ, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, об'єктів господарської діяльності, закладів культури та освіти, громадських організацій, науковці, викладачі вищих навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів, студенти, школярі, краєзнавці, журналісти міста Миколаєва, представники міжнародних фондів, всеукраїнських екологічних громадських організацій.

У ході Читань Ви матимете можливість:

• отримати інформацію про сучасний стан та екологічні проблеми водних ресурсів міста та регіону;
• обговорити пріоритетні завдання та комплексні заходи з ефективного використання водних ресурсів у різних галузях життєдіяльності;
• взяти участь у обговоренні візії міста «Миколаїв - місто на воді», дізнатись про водні бренди міст України, інших країн;
• познайомитися з новими програмами, проектами, технологіями щодо охорони та раціонального використання водних ресурсів;
• поділитися успішним досвідом участі у вирішенні екологічних проблем водних ресурсів;
• знайти партнерів для спільних проектів та діяльності;
• обговорити спільні дії органів місцевого самоврядування, громадських організацій, ЗМІ щодо використання потенціалу водних ресурсів Миколаєва.

Ключові теми для доповідей та обговорень:

1. Водні ресурси міста та регіону: стан, екологічні проблеми.
2. Використання водних ресурсів у різних галузях життєдіяльності міста та регіону: промисловість, сільське господарство, рекреаційний потенціал води (дозвілля, спорт), житлово-комунальне господарство (питна вода, стічні, господарсько-побутові, ливневі води, вода у благоустрою).
3. Управління водними ресурсами, залучення громадськості до вирішення проблем, волонтерські проекти. Просвітницька діяльність у галузі охорони та раціонального використання водних ресурсів.

Регламент роботи Читань: доповідь - 10 хвилин, обговорення - 5 хвилин. Виступ може супроводжуватися комп'ютерною презентацією тощо.

Публікація матеріалів

До Читань буде видано збірник доповідей. До участі в публікації збірника запрошуються всі учасники читань. Строк подачі статей до 10 жовтня 2015 (18:00 год). Доповіді подавати члену оргкомітету Читань Ірині Черновій в електронному та друкованому вигляді.

Вимоги до набору: друк - формат А4, гарнітура - Times New Roman: кегль - 12; інтервал - 1,5; текст доповіді - до 3 сторінок; електронний варіант - у редакторі Word. На початку кожної доповіді вказується прізвище та ініціали автора (авторів), назва організації, місто, країна, назва доповіді, анотація (до чотирьох речень). У статтях обов'язкове посилання в квадратних дужках на літературні джерела, які перелічуються після слова «Література», за порядком посилань на них у тексті або за абеткою.

Організатори Читань покривають витрати на кава-брейки та роздаткові матеріали для учасників Читань. Проїзд до місця проведення, харчування та проживання в готелі для іногородніх за рахунок учасників. У разі потреби організатори можуть забронювати готель для проживання. Реєстраційний внесок не сплачується.

Контактна інформація:
• за телефоном: (0512)34-60-44 - Ірина Чернова (Міський центр екологічної інформації та культури, бібліотека-філіал № 2 Централізованої бібліотечної системи для дорослих, пр. Леніна, 9, м. Миколаїв), (0512) 55-03-60 Любов Варюхіна, 093-10-45-37-4 - Людмила Руденко-Кардаш.

• еmail: nikclib@gmail.com, niklibrary2eko@yandex.ua.
http://www.niklib.com

"Городянин року"-2017

"Николаевский БазарЪ" в спецномінації "Літопис Миколаєва" Горожанин года

Нове у фотогалереї


Ігор Гаврилов вийшов із колу живих. Ми втратили близького друга, а Миколаїв - найкращого історика та генеолога. В історії міста не було таких людей і, мабуть, не буде.
Спасибо за многолетнюю Дружбу, Игорь... Усі статті Ігоря на нашому сайті

"СТАРИЙ МИКОЛАЇВ"

Календар на 2022 рік!
У магазині "Нольга" на вул. В. Морська, 65 (ріг вул. Соборної)!

Календарь 2022

Николаевский БазарЪ на twitter